VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
ANA SAYFA KORONAVIRUS (Covid-19) TEDBİRLERİ

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi alına alıp salgın haline gelen covid-19 virüsünün önlem alınmazsa nice canların yok olmasına neden olduğunu her gün üzüntü ile izlemekteyiz... Hatta sevdiklerini kaybetmiş olanlarımız da vardır ki onlara da başsağlığı ve sabırlar diliyoruz…

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın her gün yapmış olduğu basın açıklamalarına göre bu salgının etkisini azaltmak için mesafeli olma, maske takma, kalabalıktan uzak durma ve hijyen kurallarına dikkat etmenin en etkili yol olduğu şu an için tecrübe edilmektedir. Aşısı ve tedavisi bulunana kadar bu kurallara dikkat etmemiz gerektiği aşikardır.

Yetkili kurum ve kuruluşların talimatları ve onlarla yapılan istişareler sonucu olası bir salgına sebep olmamak, bulaşı önlemek ve  değerli üyelerimizin/konuklarımızın sağlığını korumak adına Club Onat Garden Site Yönetim Kurulu tarafından aşağıdaki kararlar alınarak bu yıl tesisimizde sizlerin anlayışı, özverisi ve özeni ile uygulanacaktır:


 1. Plajlara gönderilen ücretsiz servisler bu yıl hizmet veremeyecektir.
 2. Animasyon hizmeti bu sezon  iptal edilmiştir.
 3. Site içinde grup olarak yapılan her türlü aktivite (voleybol, su topu, vb. ) seneye ertelenmiştir.
 4. Değerli çocuklarımızı korumak için çocuk oyun alanları ve çocuk parkı kullanıma kapatılmıştır.
 5. Site içinde herkesin maske takması ( yüzme haricinde)  kendisini ve sevdiklerini koruması adına zorunludur.
 6. Tüm üyelerimizin/misafirlerimizin tesis içinde sosyal mesafe kuralını gözetmesi gerekmektedir.
 7. Her Cumartesi dairelere giriş olmadan önce daireler, temizliğin akabinde dezenfekte edilerek havalanmaya bırakılacağından daireden ayrılış saatimiz 09:30, daireye giriş saatimiz 16:00’dır( olası bir değişiklik olmadığı takdirde). Bu süre,  dairelerin temizliği yanında dezenfekte ve havalandırma işlemi için gereklidir.
 8. Cumartesi günü tesise girişte üyelerimizin/misafirlerimizin ateşleri ölçülerek, gerekli dezenfekte işlemi uygulanarak ve maskeleri takılı bir şekilde kayıtlarının yapılması ve dairelerine yerleştirilmeleri sağlanacaktır.
 9. Ortak alanlar ( havuz başları, duşlar, tuvaletler, bekleme salonu vs.) gün içinde periyodik olarak dezenfekte  edilecektir.
 10. Havuzlarda 8m2’ye 1 kişi düşmesi gerektiğinden büyük havuzlarda aynı anda en fazla 30 kişi, küçük havuzda da aynı anda  en fazla 8 kişi yüzebilecektir.
 11. Havuzda bulunması gereken kişi sayısını kontrol altında tutabilmek için aquapark hizmet dışı bırakılmıştır.
 12. Havuz başına konması gereken şezlong ve şemsiye arasındaki mesafe sosyal mesafenin 2 katı kadar olacak şekilde  ayarlanacaktır.


Yukarıdakilerin haricinde ilave tedbirler gerekirse gecikmeden alınacaktır…


Maske, mesafe, kalabalıktan uzak durma ve el hijyeni tedbirlerini bir kez daha hatırlatarak sağlıklı olmanızı, sevdiklerinizle kalmanızı temenni ediyoruz.


Son Güncelleme: Çarşamba, 01 Temmuz 2020 08:09
 

KULLANICI GİRİŞİRCI Nedir?

 

En eski ve geniş uluslararası değişim şirketi RCI devre mülk sahiplerinin sahip oldukları tatil haftalarını dünya üzerindeki diğer tatil haftalarıyla değiştirebilme imkânı sağlayan uluslararası bir kuruluştur; 90 ülkedeki 4000 tesis ile işbirliği halinde 30 yıldan beri çalışmalarını sürdürmektedir.

 

TAM OLARAK NEREDEYİZ?